Biznes, zabawa, dobro

08.11.2016

W październiku tego roku po raz trzeci współorganizowaliśmy ze Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Kujaw i Pomorza oraz Hotelem Słoneczny Młyn Bal Prezesa. To niesamowite przedsięwzięcie, na którym spotyka się prawie 200 przedsiębiorców z naszego województwa.

 

Co jakiś czas spotykam się z pytaniem: czy dużo pracy jest przy tego typu imprezach? Jak zaplanować przygotowania, żeby osiągnąć sukces. Oczywiście nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Jeden zaplanuje to jako wydarzenie w aplikacji do zarządzania projektami, inny listę zrobi “w głowie”, a trzeci spisze listę w Excellu i z nią będzie pracował.

 

Moja lista co roku się rozrastała. W tym roku przybyło kilka pozycji związanych z gościem specjalnym i osobą prowadzącą bal. Czy łatwiej organizować po raz kolejny? Nie, bo każdy bal jest inny i co roku są nowe wyzwania.

 

Do zadań Agencji M4Bizz w tym roku należało między innymi: wykonanie projektów graficznych materiałów na bal, przygotowanie pism do sponsorów i patronów, przygotowanie materiałów prasowych przed i po balu, współpraca z hotelem oraz prowadzącym bal, organizacja loterii, prowadzenie finansów oraz współpraca z Fundacją Dum Spiro Spero i rodzicami Huberta, przy wsparciu których zaproszenie jako gosć specjalny przyjął Tomasz Karolak – aktor, założyciel i dyrektor teatru IMKA.

Impreza z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością wśród gości i mediów. W tym roku o Balu Prezesa 2016 napisały: Empress Motion, Express Bydgoski, e-teatr, Nowości, a patronatem nasze wydarzenie objął BIZNES. Wywiady przeprowadziło Radio PiK oraz Złote Przeboje.

 

Ogrom pracy rekompensują opinie: “To najlepszy bal prezesa ze wszystkich edycji”, “Co roku poprzeczkę podnosicie coraz wyżej” – to tylko nieliczne opinie wygłaszane przez uczestników, a fotorelację zobaczcie sami.

 

fot. Marcin Zapora
fot. Marcin Zapora